+48 604 431 309
libamix@big-bag.pl
O nas

Nie kupuj kota w worku

Idealny świat do rozwoju firmy to taki, gdzie dostawa przyjeżdża na czas, a produkty są takiej jakości, jakiej oczekiwałeś. Ponadto, kiedy dzwonisz, to po drugiej stronie słuchawki nie odzywa się automatyczna sekretarka, tylko handlowiec otwarty i gotowy na Twoje potrzeby.
To nie utopia. Taki system wartości wypracowała nasza firma — Libamix.
Skontaktuj się
worek big bag

Szyjemy worki i opakowania od 1989 roku

Jako jedna z niewielu rodzimych firm wspieramy klientów dużym doświadczeniem. Idzie za tym wiedza i udoskonalany proces technologiczny.
Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się głównie produkcją rękawów filtracyjnych. Niedosyt generuje rozwój, więc od 1998 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o produkcję innowacyjnych projektów na worki i opakowania do prawie każdej branży.

“Cukier krzepi”, ale ten cukier trzeba dowieźć do fabryk — dzięki nam, to stało się możliwe

Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami z branży spożywczej, przemysłowej, czy chemicznej. Pracujemy z górnikami, hutnikami, a nawet developerami.
Tworzyliśmy innowacyjne produkty wraz z rozwojem krajowego przemysłu, stąd oferowane przez nas rozwiązania są na zaawansowanym poziomie technologicznym. Każdego dnia dokładamy cegłówkę do rozwoju polskich biznesów.
Możemy wspierać także Twoją firmę, jeśli dasz nam szansę.
Skontaktuj się

Kiedy proces zawodzi, z pomocną dłonią czeka człowiek

Jednak to, za co nasi klienci cenią nas najbardziej, to jakość oferowanej współpracy.
Przede wszystkim, oferujemy wiedzę w postaci darmowego audytu opakować w Twojej firmie.
Dzięki naszej wiedzy dowiesz się, jak zredukować wydatki, nie schodząc z jakości produktu.
W ciągu godziny od kontaktu oddzwaniamy
Mamy zaplecze gotowych produktów, które dostarczamy w ciągu 24h oddzwaniamy
Szyjemy indywidualne projekty szybko i zawsze na czas oddzwaniamy

Sprawdź nas!

Zobacz, jakie gotowe worki i opakowania dla swojego biznesu zajdziesz w naszym sklepie. Wiemy, że potrzebujesz ich na już, dlatego są gotowe i dostępne od ręki. Wyślemy je jeszcze tego samego dnia!

Żywność

Żywność

Zobacz, jakie worki i opakowania big-bag oferujemy dla Twojej branży. Potrzebujesz dużych worków na ziarno, mąkę, czy inne produkty żywnościowe? Zamów gotowe produkty, a my szybko zrealizujemy zamówienie.
Przejdź do sklepu

Rolnictwo

Rolnictwo

Naszym klientom oferujemy dostępne od ręki worki na zboża, nawozy, czy nasiona, wyposażone w specjalistyczny komin wysypowy. Zobacz, jakie worki możemy wysłać Ci jeszcze dziś.
Przejdź do sklepu

Recycling

Recycling

Wiemy, jak wymagający może być proces załadunku worków w branży obsługującej recycling. Dlatego nasze produkty spełniają parametry techniczne umożliwiające bezawaryjny załadunek wysokociśnieniowy granulatów, płatków, czy nawet proszków. Szyjemy takie worki, które sprostają temu zadaniu.
Przejdź do sklepu

Przemysł

Przemysł

W naszym sklepie znajdziesz dostępne od ręki worki i opakowania mniejszych rozmiarów, które mają podwyższoną wytrzymałość i są dodatkowo wzmocnione tak, aby sprostały ostrym krawędziom różnych towarów podczas przewozu i składowania.
Przejdź do sklepu

Inne

Inne

Szukasz worków do zadań specjalnych? Mamy takie na stanie i Twoje zamówienie może dojechać do Ciebie nawet na jutro. W naszym sklepie znajdziesz opakowania i worki, które zatrzymają aromaty i są absolutnie nieprzepuszczalne na ciecz. Te produkty doceniają producenci kosmetyków i środków chemicznych.
Przejdź do sklepu
Masz wyjątkowe potrzeby
i potrzebujesz indywidualny projekt worków?
Napisz do nas

Czas to pieniądz, dlatego nie szukaj na oślep, tylko napisz do nas, czego potrzebujesz

Zamów bezpłatny audyt opakowań do swojej firmy.
Jeśli potrzebujesz gotowych worków, ale nie do końca wiesz, co wybrać, to napisz do nas, a w godzinę zaoferujemy odpowiednie modele i wyślemy zamówienie, by dojechało nazajutrz.
Form na kontakt
Będziemy przetwarzać Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Libamix. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Copyright © 2024 Libamix